dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

47,48 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy na wynajem, 42 m2, bydgoskie Przedmieście, od zaraz! Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

69 000 zł2 788 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w licytacji w nieruchomości w postaci: działki niezabudowanej o pow. 2788m2. Miejscowość: dobrcz ul. Trzeciewiec. Przedmiotem licytacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Piękny dom jednorodzinny wolnostojący bezpośrednio przy lesie to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Otoczenie jest pełne śpiewających ptaków, a furtka prowadząca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Matejki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

27,59 zł/m²29 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: biuro na ulicy Matejki 1a na pierwszym piętrze Powierzchnia: 29m2 Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta. Blisko rynek na Placu Piastowskim, liczne sklepy, przychodnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ciele,kujawsko-pomorskie

619 000 zł99 m² 6 252,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcja - zerknij cena 619 000 zł oferta z ciela 6 km od Bydgoszczy bezczynszowe - jednopoziomowe mieszkanie| 3 pokoje + antresola + ogródek Szukasz mieszkania dla siebie, ale nie w Bydgoszczy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł32 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Sprzedaż bezpośrednia. Przedstawiam kawalerkę 31,5m2 znajdująca się w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie do remontu składa się z pokoju, osobnej kuchni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasztanowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

470 000 zł135 m² 3 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Dom 135m2 dwukondygnacyjny podpiwniczony z ogrodem w Inowrocławiu na ulicy Kasztanowej. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

207 999 zł25 m² 8 188,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o pow. 25,40 m. kw. w odnowionej kamienicy w Centrum. Składa się z trzech pomieszczeń: holu z kuchnią o pow. 9,30 m.kw, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwytowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł31 m² 10 970,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego i wyposażonego m3 na ul. Chwytowo 11 o powierzchni 30,90 m2. Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

163 000 zł26 m² 6 269,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam kawalerkę 26m2 znajdujące się w kamienicy na pierwszym piętrze Mieszkanie do remontu składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Standard oferowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cztery Pory Roku

Toruń,kujawsko-pomorskie

814 000 zł70 m² 11 587,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna oferta sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z narożnym tarasem ( który ma powierzchnię 32,76 m2). Nowocześnie wykończone, funkcjonalne, idealne dla rodziny. Słoneczne znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

669 000 zł137 m² 4 883,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Odrestaurowany dom 137 m2 z nowoczesną technologią ogrzewania, umiejscowiony na odrębnej działce o powierzchni 411 m2 w cichym i spokojnym miejscu. Opis domu: k ameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

592 330 zł61 m² 9 647,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,70m2, na 4 piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to 5-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 000 zł56 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt: nieruchomości prestige polecam! Jasne , przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2 , z trzema pokojami , oddzielną kuchnią toaletą i łazienką , usytuowane w poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł86 m² 8 127,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3 pokojowego klimatycznego mieszkania w o powierzchni 86,5m2 znajdującego się w pięknie odrestaurowanej kamienicy na 3 piętrze. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości 3 Parts Partner Home ma przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Lokalizacja: lokal znajduje się na wysokim parterze przy ul. Bartkiewiczówny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

326 644 zł25 m² 12 941,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wielkie Garbary

Toruń,kujawsko-pomorskie

36,48 zł/m²47 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mam przyjemność przedstawić lokal biurowo-usługowo zlokalizowany na jednej głównych ulic toruńskiej Starówki, ul. Wielkie Garbary. Lokal znajduje się na drugim piętrze w zadbanej kamienicy. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

153 450 zł28 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie 27,9m2 znajdujące się w kamienicy na wysokim parterze. Mieszkanie do remontu składa się z przedpokoju , dużego widnego salonu, łazienki oraz kuchni. Jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł31 m² 8 603,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka po remoncie na Bartodziejach Mieszkanie o metrażu 30,8 m2 zawiera: - pokój z wnęką - kuchnię -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł80 m² 6 617,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze w bloku z cegły - Kapuściska Lokal składa się z : - 3 pokoi - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju balkon - brak!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

701 845 zł61 m² 11 505,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł69 m² 6 517,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży mieszkania * koniuchy* * 69 m2 * 3 pokoje * osobna kuchnia * loggia * piwnica ok 6 m2 * do remontu * czynsz 750 zł* Zobacz link do filmu - spaceru po nieruchomości Cechy oferty: - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł58 m² 8 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na 2-piętrze w bloku na osiedlu bartodzieje W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - dwie sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 090 zł32 m² 6 493,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Biuro Makler poleca na sprzedaż mieszkanie, stan deweloperski, w zabytkowej, pięknej kamienicy, rewelacyjna lokalizacja, samo Centrum miasta. Oferta skierowana zarówno do inwestorów jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 200 zł53 m² 5 833,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, zlokalizowane na osiedlu Wyżyny. Usytuowane na IV (ostatnim) piętrze bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł50 m² 34,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości rezerwacja! na wynajem atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w Nowym Fordonie. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego , czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł56 m² 6 850,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super okazja! Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania na Szwederowie Mieszkanie mieści się na 9 piętrze wieżowca, z którego rozpościera się widok na panoramę miasta. Niezwykle funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

381 000 zł49 m² 7 775,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie wyremontowane mieszkanie w ładnej kamienicy z cegły. Budynek po remoncie, z nowymi instalacjami elektrycznymi - zadbany i sprawnie zarządzany. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

305 000 zł32 m² 9 654,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas duża kawalerka na koniuchach Mieszkanie o powierzchni 31,59 m2 znajduje się na 2 piętrze w bloku z cegły z lat 90- tych na Koniuchach. Ściany gładzie. Podłoga-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

452 000 zł57 m² 7 935,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

569 000 zł180 m² 3 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 180 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 354 m 2. Nieruchomość położona przy głównej ulicy wlotowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł59 m² 9 117 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z windą ( dostosowanym dla osób niepełnosprawnych) wybudowanym w 2014r w Bydgoszczy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie o pow. 59,23m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, usytuowane na 1piętrze 4 piętrowego bloku z cegły w centrum Włocławka. Na powierzchnię użytkową mieszkania składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł63 m² 6 304,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie, gustownie urządzone i gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 63,29 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jedwabno,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł203 m² 6 399,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowego domu parterowego o powierzchni 203,08m2 na działce 3000m2, z garażem dwustanowiskowym w sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 430 zł37 m² 12 306,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł32 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednia sprzedaż! Przedstawiam kawalerkę 31,5m2 znajdująca się w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie do remontu składa się z pokoju, osobnej kuchni , łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Brodnica,kujawsko-pomorskie

310 000 zł60 m² 5 140,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam do sprzedania mam 60m2 po kampitalnym remoncie wszytko nowe podłogi,gładzie,płytki,instalacja elektryczna,instalacja wodno kanalizacyjna. Komfortowa łazienka z prysznice posiadajacym odpływ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

140 000 zł231 m² 606,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 231 m2 na której znajduje się domek mieszkalny o powierzchni około 25m2 Teren leśny z pięknymi drzewami, nie ogrodzony. Oferowana nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

163 000 zł26 m² 6 269,23 zł/m²