dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

200 000 zł23 749 m² 8,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Borach Tucholskich w miejscowości Plaskosz. Na działce znajduje się wykop po żwirowni, który jest widoczny na zdjęciach. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świekatowo

Świekatowo,kujawsko-pomorskie

126 615 zł1 101 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 6 działek budowlanych położonej w miejscowości Świekatowo. Powierzchnie działek: - 1101 m2; cena 126 615 zł - 2205 m2; cena 253 575 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

645 000 zł110 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Makler poleca Do sprzedaży dom o powierzchni 110m z podpiwniczeniem do remontu.Działka o powierzchni 930m.Idealny punkt jeśli chodzi o działalność gospodarczą. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

591 910 zł54 m² 10 937 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,16m2, na pierwszym piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zławieś Mała

Zławieś Mała,kujawsko-pomorskie

700 000 zł143 m² 4 885,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:912 m²

NA sprzedaż Dom jednorodzinny, wolnostojący. Budynek parterowy z poddaszem nieużytkowym wybudowany wg. projektu "tanis" (zdjęcia i rzuty w galerii). Ogrzewanie podłogowe nowoczesną pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł25 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

558 000 zł47 m² 11 948,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy. Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł42 m² 7 048,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biała Posesja poleca na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się przy ul. Wiosny Ludów w 4 piętrowym bloku, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

664 000 zł62 m² 10 765,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją (61,76m2) na Osiedlu Piernikowym (ul.Szosa Lubicka 15). W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym (pomieszczenie klimatyzowane):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 122 zł56 m² 8 820,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,20m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

617 611 zł75 m² 8 210,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53mkw. położone na 6 piętrze w bloku po termomodernizacji na osiedlu Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

325 000 zł42 m² 7 831,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w poszukiwanej okolicy, dostępne od zaraz. Szczególnie przypadnie do gustu młodej parze, bądź rodzinie z dzieckiem jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł31 m² 6 156,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka z ogródkiem na Osiedlu Wilczak. Pomieszczenia: 30,70 m 2 - salon, - kuchnia, - łazienka razem z wc, - ogródek - przynależny, prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

665 000 zł66 m² 10 124,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, usytuowane na spokojnym osiedlu przy ul. Poznańskiej. Opis nieruchomości: mieszkanie ma powierzchnię 65.68 m , posiada również balkon, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł52 m² 10 457,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta sprzedaży mieszkania * Toruń Stawki * 3 pokoje * 52,5 m2 * wysoki parter * niski czynsz 540 zł * 2014 r. Cechy oferty: - funkcjonalny układ pomieszczeń salon z aneksem kuchennym i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

367 070 zł39 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 111 zł50 m² 10 379,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,22m2, na parterze nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 200 zł37 m² 12 708,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stopka

Stopka,kujawsko-pomorskie

88 000 zł1 076 m² 81,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który pozwala na budowę domów jednorodzinnych z dopuszczeniem usług. Teren uzbrojony w drodze , w wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

210 100 zł6 001 m² 35,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka w Gliszczu, gmina Sicienko. Piękna i cicha okolica. Brak planu zagospodarowania, możliwość podziału działki. Media w drodze ok 300m od działki. 25km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

532 042 zł62 m² 8 538,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

2 450 000 zł1 100 m² 2 227,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

Makler poleca do sprzedaży bardzo ładny i zadbany Ośrodek Wczasowy położony 100m od wody w pięknej miejscowości nad Zalewem Koronowskim. Wyłączność Działka o pow.7769 tyś.m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

42,97 zł/m²128 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biała Posesja Nieruchomości poleca do wynajęcia lokal użytkowy. Idealny pod działalność biurowo/usługową. Nieruchomość zlokalizowana w centrum Bydgoszczy przy ulicy Chodkiewicza 51. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

104 000 zł3 000 m² 34,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę rolną o pow. 3001m , położoną w miejscowości Krążkowo , gm. Złotniki Kujawskie. Działka ma wydane warunki zabudowy na budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

77,14 zł/m²35 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mam przyjemność przedstawić przestronny lokal biurowy, zlokalizowany na Chełmińskim Przedmieściu przy jednej z najgłówniejszych ulic Torunia. Lokal ten znajduje się na parterze eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

791 895 zł85 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

120 000 zł1 443 m² 83,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana - Władysławowo! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni: 1443 m2- dz. nr 273/12 Cena za 1 m2 = 83 zł Działki płaskie, prostokątne Media: prąd w drodze - wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

262 000 zł46 m² 5 758,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

- oferta dostępna tylko w naszym biurze - Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,5m2 zlokalizowane w Aleksandrowie Kujawskim. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dworcowa

Szubin,kujawsko-pomorskie

375 000 zł7 505 m² 49,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż grunt inwestycyjny: kompleks 7miu działek budowlanych w Szubinie na ulicy Dworcowej. Teren z pięknym drzewostanem. Ważne warunki zabudowy dla dwóch pierwszych działek. Skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

597 000 zł101 m² 5 910,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Makler nieruchomości poleca dom jednorodzinny w Bożenkowie, znajdujący się zaledwie 13km od Bydgoszczy. Położony w malowniczym otoczeniu wśród lasów, w pobliżu (50 metrów) Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 500 zł1 000 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA wynajem: grunt na Górzyskowie w Bydgoszczy przeznaczony w miejscowym planie pod działalność usługową. Powierzchnia pojedynczej działki: 1000m2m (dostępne 4 obok siebie). Cena dzierżawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

34 000 zł1 400 m² 24,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem Budynek o powierzchni 1400m2, w pierwszej linii zabudowy na ulicy Fordońskiej. Budynek słada się z: - przedniej części o powierzchni łącznej 200m2 na parterze (z salą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

3 600 000 zł27 000 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 27000m ,pozwolenie na budowę 15 domów jednorodzinnych.Jezioro Chmielniki 1500m .Cicho piękna okolica ,działka graniczy częściowo z lasem.Blizko do Bydgoszczy 10 min.autem ,pociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 900 zł30 m² 7 865,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 30,5 m na 5 piętrze wieżowca na Bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie o powierzchni 30,5 m składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Cierpice

Cierpice,kujawsko-pomorskie

286 000 zł2 749 m² 104,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną. Działka o powierzchni 2768m2 ,gmina Wielka Nieszawka, obręb Cierpice. Działka z przeznaczeniem mieszkalno-usługowa, ustalona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Broniewskiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

594 000 zł62 m² 9 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie z własnym ogródkiem w nowym apartamentowcu z windą w centrum Ciechocinka przy ul. Broniewskiego - dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 61,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chełmno

Chełmno,kujawsko-pomorskie

396 500 zł61 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferta sprzedaży mieszkania o pow. 61m2 w miejscowości Chełmno. W obecnej chwili mieszkanie posiada 2 pokoje, natomiast istnieje możliwość adaptacji dużego salonu na salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 340 000 zł132 m² 10 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Niepowtarzalna oferta funkcjonalnego domu jednorodzinnego w doskonałej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: bliskość terenów zielonych położenie z dala od głównej jezdni prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Potulice

Potulice,kujawsko-pomorskie

162 880 zł1 018 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego: potulice, koło Nakła. Metraż 1018 m2. Media: prąd (skrzynka przy działce), woda i gaz. Dookoła domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Prosta

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie, przy ul. Prostej. Na 24 m2 znajdą Państwo dwa pokoje, łazienkę z wc oraz kuchnię. Kuchnia z pełnym wyposażeniem, lodówką i piekarnikiem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij