dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 611 ogłoszeń

499 000 zł48,17 m² 10 359,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje z balkonem, po remoncie, świętopełka Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Świętopełka w Toruniu, usytuowane na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka położona w miejscowości Konstantynowo o pow. 4520 m2 (dz. nr 68/22, obr. Konstantynowo). Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł23 519 m² 22,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - Duża działka inwestycyjna 2,35 ha- teren w trakcie procedur planistycznych Biuro Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch działek rolnych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

231 200 zł25 m² 9 248 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze stylowej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. Lokal jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-4 na Błoniu. Mieszkanie o powierzchni 47 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Okna pcv, na podłogach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł518 m² 1 737,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:41 346 m²

Oferta dla inwestora / Offer for investor House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą założenia dworsko-parkowego położonego w miejscowości Lubocheń, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 5-pokojowe z balkonem, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje, w Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 57 m2 składa się 5.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł43,60 m² 8 025,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu, miejsca na swoje biuro bądź działalność w zakresie usług? Mam dla ciebie ofertę nieruchomości w dobrej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52 m² 7 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Brb Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m, położone w samym sercu Ciechocinka, w spokojnej i zadbanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł860 m² 1 975,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:24 200 m²

Szukasz domu w spokojnej miejscowości wraz z miejscem do prowadzenia biznesu? To miejsce może być idealne dla Ciebie! obiekt W centrum inwestycji cpk Lipno - Gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł178,37 m² 7 843,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Prestiżowy dom w pierwszej linii brzegowej - Więcbork, ul. Zamkowa Prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która redefiniuje pojęcie bliskości z naturą. Ten nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 392 m położoną na Południu bezpośrednio przy ulicy asfaltowej na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 439 m² 125,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! aleksandrowo Zapraszam do obejrzenia działki budowlanej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 002 m² 48,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację! Roma Deka. Specjalista ds. nieruchomości. tel.   . Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych, w miejscowości Witunia, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko u nas! Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż działkę o powierzchni 500 m2 w Przyłękach, gmina Białe Błota. Najważniejsze informacje: możliwość zabudowy na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Novator centrum nieruchomości poleca: pięknie położony dom w miejscowości Skudzawy, w odległości 15 km od Rypina. Raj dla miłośników przyrody, wędkarzy, unikatowej roślinności,.

Szczegóły ogłoszenia

178 875 zł795 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki w Łochowie, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w regionie. Oferowana działka o powierzchni 795.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł156,73 m² 5 097,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Luksusowy Dom Energooszczędny na Sprzedaż w Malowniczej Maruszy Z dumą przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę luksusowego, energooszczędnego domu położonego w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 613 m² 351,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 536 m²

Oferta na wyłączność prestige nieruchomościpakość kompleks produkcyjno magazynowo biurowy Z częściowym wyposażeniem I dużym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż wyjątkowy kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł75,47 m² 11 594,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam ofertę sprzedaży przepięknego 3-pokojowego, rozkładowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze bloku z 2014 r. przy ul. Szosa Lubicka, os. Piernikowe. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł41,40 m² 14 951,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament w sercu toruńskiej Starówki. Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament 41,40 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowany na drugim piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł254,30 m² 8 454,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Parterowy z poddaszem, wolnostojący dom 254,30 m2 z 2022 roku wybudowany na działce o powierzchni 1860 m2 w Pyszczyn Gmina Dobrcz. Opis nieruchomości: na malowniczo położonej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł400 m² 2 497,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:926 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku parterowej hali produkcyjno - magazynowej mieszczącej się w Bydgoszczy. Przedmiotowa nieruchomość o powierzchni 400m 2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł66,85 m² 5 370,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Tylko tu! Dobre Nieruchomości prezentują : Przestrzenne mieszkanie w Śródmieściu blisko nowego osiedla Industria w całkowicie odnowionej kamienicy. Powierzchnia 66,85m2 Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63,57 m² 7 377,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Opis nieruchomości: na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Nowego Fordonu. Lokalizacja - wszystko pod ręką: w pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, basen, lodowisko. sieć.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne, położone na czwartym piętrze bloku w Nakle nad Notecią na Osiedlu Bolesława Chrobrego. Lokal o powierzchni 39 mkw. składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

368 150 zł49,75 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kawalerka (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Można uznać to mieszkanie jako doskonałe płótno do stworzenia własnego wymarzonego "M". Nietuzinkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż * 39m2 * 2 pokoje * Oś. Mokre Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie połoone przy spokojnej, nieprzelotowej ulicy, choć w samym centrum miasta. Dzięki takiemu położeniu zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 284 m² 76,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1284 mkw. z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni użytkowej 125 mkw. w miejscowości Mięcierzyn gm.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 500 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane po 1500 m2 każda w pobliżu jeziora Długie. Obie działki mają warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, podłączony prąd i wodociąg. Miejsce idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaż kilkanaście działek z warunkami zabudowy. Działki usytuowane w przepięknej enklawie zieleni lasu. Wieś graniczy od zachodu z Bydgoszczą , od wschodu z Solcem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł112 m² 5 080,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:141 m²

Dom - segment środkowy na nowym osiedlu w Jagodowie w deweloperskim stanie. Powierzchnia użytkowa domu to 90.3 m2. Na tę powierzchnie składają się 4 sypialnie, salon z otwarta kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

79 500 zł1 700 m² 46,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy Godziszewy na sprzedaż. Uzbrojona w wodę, prąd do podłączenia. Do drogi głównej 60 metrów, do centrum Rypina zaledwie 2 kilometry. Zjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł171,21 m² 5 548,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Toporzysko - nowy dom - 10 km od Bydgoszczy - cicha i spokojna okolica Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, którą Ty zamienisz w dom. Na razie to budynek w pięknej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wiata nr. 1 w Bydgoszczy, ludwikowo o pow. 58,50 m2. Podana cena najmu jest ceną netto. Do czynszu zostanie doliczony podatek vat, zgodnie z przepisami obowiązującymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1000 m - miejscowość Lnianek, tuż koło Lniana, powiat świecki, woj. kujawsko - pomorskie. Działka posiada wydane warunki zabudowy umożliwiające szybką realizację inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 820,91 m² 3 844,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 804 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek administracyjno-biurowy o powierzchni użytkowej 1820 m , położony w Białych Błotach, tuż przy węźle drogi ekspresowej S5. Doskonała lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł196,38 m² 10 184,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości z własną linią brzegową jeziora, prywatną plażą oraz pomostem, położonej w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

34,97 zł/m²206,20 m² 7 210 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali handlowo-usługowych na wynajem/ sprzedaż, mieszczących się na osiedlu "cudne Chmielniki: w miejscowości Prądocin. Nowoczesne osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna działka budowlana położona na obrzeżach wsi Legbąd w gminie Tuchola, województwo kujawsko-pomorskie. Działka jest w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 453 m² 688,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 156 m²

Włocławek, budynek biurowo-techniczny, 1453 m2, sprzedam, 1 000 000 zł, netto. Duże powierzchnie biurowe blisko trasy wylotowej. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki.