dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 422 zł40 m² 9 035,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie 2-pokojowe, nowe budownictwo *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane *2-gie piętro, duży balkon, winda, 33,55m2 *ogrzewanie centralne *korzystna komunikacja miejska *bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na drugim piętrze - ul. Szarych Szeregów, kapuściska Lokal składa się z : - salonu 15 m2 - sypialni 7 m2 - kuchni 6 m2 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

307 000 zł42 m² 7 237,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w dogodnej lokalizacji - osiedle Wyżyny. Zakup tylko i wyłącznie gotówkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

532 032 zł62 m² 8 519,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

791 825 zł85 m² 9 291,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

347 000 zł46 m² 7 543,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (ul. Kościuszki), składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł32 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (15m/8m), aneksu kuchennego, ładnej łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości 3parts Partner Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania premium , znajdującego się na Toruńskich Wrzosach przy ul. Owsianej. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 500 zł66 m² 8 464,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 790 zł41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 223 m² 110,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest piękna, równa działka budowlana o pow. 1226m położona w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska. Oferta godna uwagi! Działka ma dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

447 633 zł35 m² 12 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna W biurze makler! Polecam serdecznie bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Kameralne osiedle z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

487 810 zł54 m² 8 950,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

39,24 zł/m²79 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! do wynajęcia świetny lokal użytkowy po zakończonym W maju 2023' kompleksowym remoncie! Przedstawiam Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 79 m2 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

624 800 zł56 m² 11 135,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

1 280 000 zł270 m² 4 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Makler nieruchomości poleca Państwu wyjątkowy dom stojący w zacisznym, otoczonym drzewami i ćwierkającymi ptakami miejscu. To miejsce znane z terenów rekreacyjnych malowniczo położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł54 m² 6 770,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dziś prezentuje Państwu ofertę mieszkania na Osiedlu Leśnym Że to super lokalizacja że cisza i spokój Że parki, tramwaje i autobusy Że bezpieczna to dzielnica Takich że, mógłbym dodawać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

999 000 zł166 m² 6 018,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą urządzonego w wysokim standardzie nowoczesnego i energooszczędnego domu z poddaszem do zagospodarowania, położonego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

506 922 zł56 m² 9 034,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł61 m² 4 111,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O/kopernika - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 60,80m2 położone na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (w tym jeden z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Drzewce

Drzewce,kujawsko-pomorskie

98 000 zł31 m² 3 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:365 m²

Drzewce ,do sprzedaży pięknie położony domek letniskowy na działce rod w Drzewcach. Domek składa się z dwóch pokoi,kuchni i łazienki,dodatkowe pomieszczenia w piwnicy.Kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waryńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia duża kawalerka z wnęką przy ul. Waryńskiego, na osiedlu Błonie w Bydgoszczy. Lokal na 3 piętrze czteropiętrowego bloku, z balkonem. Lokal jest nieumeblowany, za wyjątkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

687 833 zł86 m² 7 967,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

950 zł38 m² 24,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne 2-pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane Na Skarpie. Prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie, bardzo dobrze utrzymane w pełni umeblowane i wyposażone w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 311 zł66 m² 8 227,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grębocin

Grębocin,kujawsko-pomorskie

933 500 zł9 335 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę o powierzchni 9335 m kw. w Grębocinie Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem atrakcyjna miejscowość Działka usługowa (u).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 400 zł39 m² 9 497,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sarnia

Obrowo,kujawsko-pomorskie

115 000 zł1 191 m² 96,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obrowo ul. Sarnia działka 1191 m2 pod budowę domu jednorodzinnego Oferta tylko w biurze "rodzinne Nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż działkę o powierzchni 1191.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

570 120 zł65 m² 8 741,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

416 860 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

819 000 zł93 m² 8 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w Lisim Ogonie Dom parterowy o powierzchni całkowitej 92,84 m2 na działce 685 m2 usytuowanej w spokojnym miejscu. W otoczeniu domy jednorodzinne, las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł24 m² 53,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rubinkowo II | Piskorskiej | 24,1 m2 mieszkanie na wynajem - najem okazjonalny. Zapraszam na prezentację kawalerki na wynajem, w dobrym rozkładzie, zlokalizowanej na 2 piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

640 000 zł5 829 m² 109,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w Olimpinie o powierzchni 5832m. Działka którą oferujemy jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone 7mn-terenyzabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 700 zł61 m² 8 237,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

586 622 zł69 m² 8 474,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 290 099 zł183 m² 7 049,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:669 m²

Biuro makler poleca: wygodny dom wolnostojący położony w zacisznej alejce Osowej Góry. Piękne miejsce bezpośrednio przy lesie. Działka obejmuje 669m2 i została zaprojektowana w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jadwigi

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry, oferuję do wynajęcia lokal handlowo usługowy od października br.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

395 000 zł57 m² 6 893,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości przedstawia Państwu gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe słoneczne dwustronne mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 znajdujące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł49 m² 7 371,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drugie pietro W niskim bloku - dwa rozkładowe pokoje - idealne mieszkanie Z miłym widokiem Przedstawiam państwu mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w niskim bloku Na Skarpie - lokal ma.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij