dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

597 611 zł69 m² 8 647,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 500 zł38 m² 11 954,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler nieruchomości poleca atrakcyjną ofertę mieszkania na bydgoskim Górzyskowie. 2,3km do Centrum, w bliskiej odległości sklepy, szkoły, przedszkola, komunikacja miejska. Nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

34,48 zł/m²145 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonała propozycja wynajmu, biura które będą wizytówką Twojej firmy, z dużym parkingiem. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu dobra komunikacja po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

252 900 zł52 m² 4 863,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Nieruchomości - zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Bydgoszczy przy ul. Pomorskiej - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rejna

Rejna,kujawsko-pomorskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Anna Nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękny, nowocześnie wykończony dom przy lesie zlokalizowany w miejscowości Rejna, gmina Dąbrowa Biskupia (w promieniu 15 km do Inowrocławia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 250 zł36 m² 34,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości z przyjemnością oferuje na wynajem funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36,4m2, położone na kameralnym osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 48m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - drugiego pokoju, - trzeciego pokoju, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł36 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu dwu pokojowego mieszkania w Śródmieściu na zamkniętym osiedlu industria z windą , balkonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2 pokojowego mieszkania w Ciechocinku na parterze - dostosowane dla osób niepełnosprawnych Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 4 8 m2 w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 592 zł39 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

428 100 zł56 m² 7 644,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

695 000 zł68 m² 10 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*** mieszkanie Z widokiem na wisłę winnica - 3 pokojowe, oddzielna kuchnia, 67,5 m2, taras, parter W niskim bloku z 2008 roku Z windą - piękna kuchnia W zabudowie ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 53m2, w bloku na 4 piętrze. Składa się z : kuchni z jadalnią, 2 sypialnie, łazienka i osobne wc. Zalety tego mieszkania to: 1. Ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wachowiaka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

360 000 zł73 m² 4 943,02 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji w Inowrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

372 611 zł40 m² 9 289,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

34,48 zł/m²290 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonała propozycja wynajmu, biurowiec które będzie wizytówką Twojej firmy, z dużym parkingiem. Nieruchomość złożona z: powierzchnia biurowa 23,6 m.kw sala konferencyjna 37,9 m.kw powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Orzechowa

Krobia,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł328 m² 4 269,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:927 m²

Nowy luksusowy dom W krobi informacje ogólne: nowy, luksusowy dom wolnostojący na sprzedaż z 2023 roku znajdujący się na działce o pow. 927 m2. Powierzchnia użytkowa 206,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

356 700 zł26 m² 13 719,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Księżycowa

Zamość,kujawsko-pomorskie

115 000 zł1 111 m² 103,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę działki w urokliwej miejscowości Zamość w gminie Szubin. Nieruchomość położona jest około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Wyłącznie U nas oferta dwupokojowego mieszkania na skarpie - 48 M2- do zamieszkania od ręki - bez remontu rezerwacja Miło mi zaprezentować Państwu bardzo ładne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Toruniu na ul. Krasińskiego, oddzielna kuchnia, mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Mieszkanie jest umeblowane, pralka, piekarnik, lodówka. Blisko umk, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagajewskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 500 zł50 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

W mieszkaniu na balkonie do dyspozycji rolety antywłamaniowe oraz wewnątrz mieszkania rolety drewniane w pokojach bez balkonu. Parking jest dodatkowo płatny 150zl więcej do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podgórna

Kamień Krajeński,kujawsko-pomorskie

235 000 zł54 m² 4 392,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie własnościowe - pokój 16m2, pokój 13m2, kuchnia z jadalnią 15m2, łazienka 4,5m2 , garaż pod budynkiem 21m2 z nową bramą sterowaną pilotem, piwnica, ogrzewanie własne gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Topolowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

661 360 zł83 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni całkowitej łącznie 82,67 m2, usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Topolowej w Ciechocinku, z tarasem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, ul. Jarużyńska Bardzo ładne mieszkanie M-5 w Fordonie na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

334 776 zł43 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni całkowitej łącznie 42,28 m2, usytuowane na parterze nowoczesnego budynku przy ulicy Topolowej w Ciechocinku, z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 611 zł37 m² 10 148,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Broniewek

Broniewek,kujawsko-pomorskie

569 000 zł140 m² 4 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyremontowany dom jednorodzinny o pow. zabudowy ok. 140 m2 (pow. użytkowa ok. 117 m2) położony na działce o pow. 0,2441 ha w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

679 000 zł69 m² 9 893,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: toruń, osiedle Przy Lesie , ul. Polna 8L. Odległość do starego miasta to zaledwie 3,5km. Najbliższa okolica to ciche i spokojne miejsce z bliskością jak sama nazwa osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

342 911 zł37 m² 9 240,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

516 594 zł70 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni całkowitej łącznie 69,81 m2, usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Topolowej w Ciechocinku, z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł44 m² 6 741,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z 2 pokojowym mieszkaniem, położonym w świetnie skomunikowanej części miasta - Bielawy. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6,03 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

602 510 zł75 m² 8 021,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 950 zł52 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta mieszkania na Jarze * 3 pokoje * 1 piętro * czynsz ok 670 zł * Mieszkanie: - składa się z 3 niezależnych (osobnych) pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki z prysznicem, - jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

561 111 zł57 m² 9 825,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.