dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

165 100 zł3 301 m² 50,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne o powierzchni około 3300m2( 311/2) położone w miejscowości Reptowo. Urokliwa, spokojna okolica niedaleko pałacu w Ostromecku. Działki w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Asnyka

Tuchola,kujawsko-pomorskie

500 zł7 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

osobne wejście, ogród, miejsce na samochód - szczegóły do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

521 760 zł59 m² 8 849,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł42 m² 8 744,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Makler poleca\ Do sprzedania mieszkanie na Bartodziejach, 42 m2 plus pokój z korytarza 7m2, trzy sypialnie oraz połączony duży pokój z korytarzem i aneksem kuchennym. Na podłogach deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

602 856 zł62 m² 9 788,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

539 000 zł90 m² 5 995,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 795 zł38 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Magazynowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²644 m² 32 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bydgoszcz, magazynowa 13, budynek magazynowo-biurowy Do wynajęcia oferujemy powierzchnie biurowe (56,98 m2 na pierwszym piętrze i 587,03 m2 na drugim piętrze budynku) oraz powierzchnie magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

200 000 zł51 m² 3 913,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni około 51,20 m2 usytuowany na parterze biurowca w Centrum Bydgoszczy. Lokal składa się z 3 pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

206 000 zł1 330 m² 154,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Dziaka budowalna w Zielonce gmina Białe Błota o powierzchni 1330m2 jest już przygotowana do sprzedaży i dostępna tuż po zawarciu Umowy sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 700 000 zł804 m² 9 580,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:36

 

Powierzchnia działki:600 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu 100% udziałów w zrewitalizowanej kamienicy na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Przedmiotem sprzedaży jest: - 19 mieszkań po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

560 000 zł83 m² 6 746,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bielawy, ul. Płocka Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł38 m² 8 944,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mak ler Nieruchomości poleca na sprzedaż kawalerkę pachnącą nowością o powierzchni 38 m2! Mieszkanie jest po generalnym remoncie! - nowa łazienka (brodzik z deszczownicą Laveo, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

309 000 zł40 m² 7 761,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Mokre przy ulicy Sczanieckiego 18. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku 11- sto piętrowego z płyty, do mieszkania przynależy komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Chrośna

Chrośna,kujawsko-pomorskie

235 100 zł3 050 m² 77,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Makler nieruchomości poleca Państwu działkę o powierzchni 3049 m2 usytuowaną w malowniczo położonej miejscowości Chrośna. Ta duża i bardzo ustawna działka z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipienica

Lipienica,kujawsko-pomorskie

193 100 zł3 500 m² 55,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz ciszy i spokoju wśród drzew, zieleni, śpiewu ptaków, jeziora - to oferta dla ciebie. Malowniczy , dziewiczy teren położony nad samym jeziorem, bez linii brzegowej z prawem zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł37 m² 30,05 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dużą kawalerkę o powierzchni 36,60 m2 położoną na II Rubinkowie przy ul. Dziewulskiego 6. Atuty: - lokal umeblowany - balkon typu loggia - ogrzewanie miejskie - dostęp do piwnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W posiadaniu biura jest mieszkanie 2-pokojowe. W skład lokalu wchodzi: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz piwnica. Mieszkanie mieści się na terenie osiedla Wyżyn, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

411 232 zł46 m² 8 849,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 966 zł42 m² 9 278,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja poleca do wynajmu przytulną kawalerkę w Fordonie (os. Bohaterów) przy ulicy E. Gierczak 13. Każdy kto ceni wygodę, spokój i bliski kontakt z przyrodą będzie czuł się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł47 m² 6 135,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Błonie. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. W skład mieszkania wchodzi: -osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 000 zł37 m² 9 135,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Makler poleca bardzo serdecznie! Przytulne mieszkanie zlokalizowane w wieżowcu na 2 piętrze w najbardziej pożądanej dzielnicy naszego miasta na bydgoskich Bartodziejach. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 332 zł41 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, wokół terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomośc i ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie w Centrum Włocławka. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 000 zł57 m² 8 747,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż duże mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 57 m 2 mieszczące się na wysokim parterze w bloku z cegły z 2006 roku. Blok mieści się na zamkniętym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 010 zł46 m² 5 217,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler Poleca: wyposażone mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 46,36m usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy położonej w Śródmieściu na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie wygodę i nowoczesne wnętrze - zapoznaj się z ofertą wynajęcia w pełni umeblowanego 2-pokojowego mieszkania, położonego przy ul. Chrobrego na osiedlu Mokre. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sportowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

83,65 zł/m²114 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

*Tylko u nas * Oferta najmu przestrzeni biurowo -handlowo - usługowej. Oferta skierowana do firm należących do sektora mśp zarejestrowanych w województwie kujawsko-pomorskim. Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

389 000 zł64 m² 6 072,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni ok. 64 m 2 z loggią, mieszczące się na 2. piętrze bloku w Bydgoszczy. W s kład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

373 250 zł40 m² 9 354,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W związku Z charakterystyką pracy I prowadzoną działalnością W budynku wynajęcie mieszkania nie jest przeznaczone dla rodzin Z dziećmi. Zapraszam Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł36 m² 8 069 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 35,94 m2 z balkonem i pięknym widokiem na park Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 431 zł27 m² 8 967,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

147 000 zł915 m² 160,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości T ryszczyn, gmina Koronowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Diamentowa

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

3 300 zł120 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Rezerwacja Dom o powierzchni użytkowej około 120 m2 w Strzelcach Górnych, 20 minut od Bydgoszczy. Dostęp bezpośrednio z drogi asfaltowej. Na działce 840 m2 na podjeździe kostka brukowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł48 m² 6 295,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż M3 o powierzchni 48,45 m 2 z balkonem, mieszczące się w ocieplonym bloku w Fordonie na os. Szybowników - ul. Witosa 1. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 47 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu błonie. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15m2, -pokój 12m2, -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czarnieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

669 000 zł96 m² 6 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Nie przegap tej wyjątkowej okazji zakupu apartamentu pełnego historii, w doskonałej lokalizacji w centrum Torunia. Lokalizacja tego mieszkania to cicha uliczka w pobliżu sądu, co czyni je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

547 900 zł65 m² 8 429,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023