dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

79 900 zł1 001 m² 79,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości serdecznie poleca: atrakcyjnie usytuowaną działkę budowlaną 1000m2 w miejscowości: władysławowo, gmina Łabiszyn W najbliższym sąsiedztwie powstaje osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł35 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proszę o ewentualny kontakt po 23 lipca. Komfortowy apartament z widokiem na las! Jeśli cenisz sobie wygodę i kontakt z naturą, ciszę i spokój po pracy - zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne przestronne M-4 z dużym balkonem na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni ponad 60 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku z cegły, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

424 800 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowocześnie urządzony i wyposażony apartament o pow. 35,4 m 2 w Ciechocinku Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe położone w odrestaurowanym w 2023r. budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Balczewo

Balczewo,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 187 m² 92,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury. Do sprzedania atrakcyjna działka budowlane o powierzchni około 1187 m2 położone w zielonej i spokojniej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Unisław

Unisław,kujawsko-pomorskie

381 000 zł8 080 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: działek gruntu nr 81/1 o pow. 8,0300 ha i nr 81/2 o pow. 0,0500 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

317 000 zł1 325 m² 239,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca działkę W łochowie Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 1333m.Lokalizacja idealna wśród domków jednorodzinnych ,dobrze skomunikowana.W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubostrońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

790 000 zł119 m² 6 629,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Powstanie 5 domów w zabudowie szeregowej. To wyjątkowa propozycja dla tych, którzy poszukują nowoczesnego oraz komfortowego miejsca do życia. Te eleganckie domy oferują doskonałą równowagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

459 000 zł36 m² 12 609,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*** piękne, nowe wykończone mieszkanie Z widokiem na las - mieszkanie na osiedlu jar - ul. Strobanda, 2 pokoje, 36,40 M2, aneks kuchenny, łazienka, rozkładowe,2 piętro, balkon , miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

313 992 zł32 m² 9 812,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Probostwo Górne

Probostwo Górne,kujawsko-pomorskie

129 000 zł2 470 m² 52,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana Probostwo Górne k/ Włocławka Na sprzedaż działka o powierzchni 2470 m 2 położona w Probostwie Górnym, gmina Lubanie, dogodny dojazd do trasy Włocławek-Toruń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

849 999 zł139 m² 6 120,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż, przestronny, parterowy Dom pod Lasem z kominkiem , tarasem i dużym, zadbanym ogrodem zaledwie 20 minut drogi od Bydgoszczy. Budynek według projektu Aneta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Marusarzówny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł35 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:3 000 zł

Oferta na wyłączność! na wynajem 2-pokojowe mieszkanie O powierzchni użytkowej 35mkw ul. Marusarzówny 1 Na powierzchnie mieszkalną składają się: - osobna kuchnia z oknem - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łubianka

Łubianka,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 249 m² 100,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w copernicus nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Łubiance w powiecie toruńskim. Atrakcyjna działka o powierzchni 1249 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

615 048 zł73 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł50 m² 8 221,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania na ulicy Kossaka 12 Świetna lokalizacja oddalona od ruchliwych ulic a zarazem tak blisko do Centrum. Mieszkanie bardzo przestronne z ciekawym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

273 834 zł28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

496 000 zł120 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:664 m²

Do sprzedania nowy dom parterowy w stanie surowym zamkniętym działka 664 m2 dom ok 100m2 ( projekt domu dom W lipiennikach 2). Dom w trakcie budowy. Zlokalizowany będzie w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 210 zł33 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 304 zł32 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

493 400 zł55 m² 8 970,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 776 zł68 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

464 640 zł53 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 752 zł39 m² 9 572,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

547 500 zł61 m² 9 028,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

541 033 zł58 m² 9 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pigża

Pigża,kujawsko-pomorskie

109 000 zł1 198 m² 90,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1198m 2 , w kształcie ustawnego prostokąta, częściowo ogrodzona, wyposażona w media tj przyłącze elektroenergetyczne i wodociąg. Zaleca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 000 zł64 m² 5 500,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Oferta na wyłączność - tylko w DM nieruchomości Prezentujemy najnowszą ofertę sprzedaży - mieszkanie o powierzchni użytkowej blisko 65 m2 (powierzchnia mierzona po podłodze to ok. 74 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

361 211 zł36 m² 10 003,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z dużą loggią, znajdujące się na 6 piętrze budynku na osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 49 m2 - salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

625 000 zł131 m² 4 770,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Janikowie ,blisko basen kryty, szkoła podstawowa, jezioro. Powierzchnia użytkowa 131m,garaz 15m,piwnica 54m,powierzchnia działki 405m.Więc informacji udzielę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobrowniki

Bobrowniki,kujawsko-pomorskie

197 000 zł100 m² 1 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w Bobrownikach, powiat lipnowski, województwo kujawsko-pomorskie, ok. 18 km od Włocławka. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

469 000 zł40 m² 11 652,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W grupie magic! Przedstawiam komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie zlokalizowane na toruńskim Jarze o łącznej powierzchni 40,25 m2 Mieszkanie składa się z: 1. Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 711 zł35 m² 9 647,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

396 036 zł41 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 856 zł52 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

99 000 zł60 m² 1 646,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż: parterowe mieszkanie położone w Świeciu blisko Brodnicy Mieszkanie o powierzchni 60 m2 składa się z: - pokój nr 1 : 17,1 m2 - pokój nr 2 : 12,6 m2 - pokój nr 3 : 9,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

565 000 zł90 m² 6 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 664 zł39 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

522 801 zł78 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu mieszczącego się na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu mieszczącym się na Bartodziejach Małych/ Kapuściskach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł37 m² 53,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, osiedle Jar, ul. Hubego. Jeśli szukasz mieszkania położonego na nowym, wciąż rozwijającym się osiedlu, a dodatkowo zależy Ci na bliskości terenów zielonych - to mieszkanie może być.