dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

130 000 zł2 300 m² 56,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji w nieruchomości w postaci: działka gruntowa zabudowana nr 225/3 o pow. 0,23 ha. Miejscowość: mikołaja Ryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łowiskowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 50 m 2 mieszczące się na parterze domu na Osowej Górze - ul. Łowiskowa Mieszkanie składa się z bardzo dużego pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

535 000 zł52 m² 10 209,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta mieszkania na sprzedaż * 3 pokoje * 52.4m2 * Stawki Cechy oferty: - osiedle ogrodzone, - wewnętrzny parking, - plac zabaw, - dookoła tereny zielone, - mieszkanie wyremontowane, stan bardzo dobry, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/10m), kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Topolowa

Pieńki Królewskie,kujawsko-pomorskie

108 000 zł1 081 m² 99,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka budowlana nr 33/50 o powierzchni 1081 m2, w otulinie lasu. Lokalizacja - ul. Topolowa 10, pieńki Królewskie, gm. Grudziądz. Bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

330 000 zł65 m² 5 045,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż Lokalizacja: lubicz Górny koło Torunia, ul. Kołłątaja Powierzchnia: 65,4m2 Struktura: 3 pokoje, przedpokój, oddzielna kuchnia, łazienka i wc Powierzchnie dodatkowe: balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł56 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego, 4 pokojowego mieszkania. Nieruchomość położona jest na bydgoskim osiedlu Kapuściska. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł40 m² 7 225 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Prestige Polecam na sprzedaż ciche dwupokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni ok. 40m2 na parterze, które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Pieczyska

Koronowo,kujawsko-pomorskie

250 000 zł450 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa całoroczna działka rekreacyjna z wygodnym domkiem, piwnicą i strychem, położona nad Zalewem Koronowskim - sprawdź! Tą ofertę znajdziesz tylko w biurze Nieruchomości Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

139 000 zł1 407 m² 98,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1407m2, położona w miejscowości Zamość, tuż koło Bydgoszczy. To doskonała okazja dla tych, którzy poszukują miejsca na swój wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kończewice,kujawsko-pomorskie

329 000 zł96 m² 3 427,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 96m2, który zlokalizowany jest w Kończewicach (gm. Chełmża). Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 528 zł36 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować Inwestycje od Dewelopera - Filmowa 5a. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstaje tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy V etap rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

695 000 zł149 m² 4 664,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:782 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu tę urokliwą nieruchomość znajdującą się w malowniczym miejscu jakim jest Wielkie Rychnowo. Ten przestronny dom o powierzchni 149m2 będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

859 000 zł148 m² 5 814,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest 5-pokojowy dom położony w inwestycji ekopark Miedzyń. To nowoczesny dom o powierzchni 147,74 m kw. w skład którego wchodzi: osiedle wyposażone m.in.:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

200 000 zł490 m² 408,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży całorocznej działki rod położonej blisko Bydgoszczy, w Srebrnicy, nad Zalewem Koronowskim - wyłącznie w biurze Nieruchomości Dobre Miejsce! Lato tuż, tuż -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł50 m² 8 034,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z loggią po kapitalnym remoncie - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł128 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Biuro makler ma przyjemność zaprezentować Państwu 128m dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w urokliwej części Bydgoszczy jaką jest bez wątpienia Miedzyń. Nieruchomość będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Górsk,kujawsko-pomorskie

599 000 zł118 m² 5 056,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowy dom - bliźniak To już 4 etap. Poprzednie 3 etapy sprzedane w całości. Lokalizacja: górsk, ul. Spółdzielcza Powierzchnia użytkowa: 99,8m2 Powierzchnia garażu: 18,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krobia

Krobia,kujawsko-pomorskie

817 000 zł182 m² 4 484,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Wyjątkowy dom blisko Torunia - Krobia. Usytuowany na pięknej i w nowoczesnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Cicha i bezpieczna okolica. W pobliżu las, rzeka i jezioro. Cechy oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

171 000 zł57 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na parterze w centrum Inowrocławia o powierzchni 57 m2. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Najem okazjonalny (notarialny) Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na parterze przy ul Krasińskiego 22 na Bydgoskim Przedmieściu w odnowionym budynku. Lokal o pow. 52m. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę o pow. 3000 m2 w miejscowości Papowo Toruńskie przy ul. Brzozowej Dojazd do działki drogą asfaltową. Kształt nieregularny. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Wolice

Wolice,kujawsko-pomorskie

78 000 zł350 m² 222,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka z domkiem w rod Magnolia w Wolicach koło Barcina (ok. 3km), nad jeziorem Kierzkowskim. Dojazd do rod bardzo wygodną drogą asfaltową. Domek pobudowany w 2010 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze bloku w wyjątkowej lokalizacji Zalety mieszkania: -wyposażone w : pralkę, telewizor, lodówkę, zmywarkę, kuchenkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

89 000 zł300 m² 296 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Drewniany domek letniskowy o pow. 30m2 wybudowany na działce o pow. 300m2 zlokalizowany w rod "pelikan" w Szubinie. Opis domu: na działce o pow. 300 m2 zaprojektowano funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

168 000 zł56 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w centrum Inowrocławia o powierzchni 56 m2. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w kamiennicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

182 000 zł52 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Inowrocławia o powierzchni 52 m2. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w kamiennicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

538 785 zł80 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 4-pokojowe w Fordonie o powierzchni 79,8m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym układzie, w skład którego wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długosza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

244 000 zł153 m² 1 591,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

DM Nieruchomości przedstawia ofertę skierowaną do inwestorów. Na sprzedaż poddasze o łącznej powierzchni mierzonej po podłodze 153,34 m2 na Okolu. Kamienica przeszła renowację elewacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 056 m² 118,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zlokalizowana kilkanaście metrów od drogi asfaltowej w urokliwej miejscowości Kruszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

310 000 zł33 m² 9 337,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu! Idealne dla studentów, młodych par lub inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas - oferta wyjątkowa - 49 M2 - dwa pokoje na skarpie - od strony południowej balkon - loggia - widok na wisłę Miło mi zaprezentować ofertę mieszkania dwupokojowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Wielgie

Wielgie,kujawsko-pomorskie

5 700 000 zł57 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny przy jeziorze Mam przyjemność zaprezentować do zakupu pięknie usytuowany teren nad jeziorem, z bezpośrednim dostępem do prywatnej linii brzegowej. W sąsiedztwie parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł68 m² 7 961,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:349 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą połowy domu piętrowego podpiwniczonego, położonego na dzielnicy Szwederowo wśród zabudowy mieszanej. Nieruchomość gruntowa jest zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 987 zł56 m² 6 696,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Szwederowo. W cenie mieszkania dwa garaże oraz wiata dwustanowiskowa! Pełna własność z Księgą Wieczystą. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowany w otoczeniu Parku Bydgoskiego w Toruniu! Nieruchomość usytuowana jest na parterze w przepięknej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaświat

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł69 m² 7 926,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego w dzielnicy Osiedle Leśne, przez ulicy Zaświat. Oferta obejmuje lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

5 minut do Starego Miasta, v piętro, ładny widok z balkonu Mieszkanie składa się z: - jasnego salonu z wyjściem na balkon, - dwóch pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju, zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł29 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super okazja! Oferujemy Państwu do wynajmu rewelacyjną kawalerkę w pięknie odnowionej kamienicy. Mieszkanie o wysokim standardzie ma powierzchnię 29,21 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł34 m² 8 187,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,20 m 2 , mieszczące się na 2. piętrze kamienicy w Bydgoszczy. W s kład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym (18,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł38 m² 41,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wojska Polskiego 31, na osiedlu Mokre. Atuty: - mieszkanie umeblowane - w wyposażeniu m.in. pralka, lodówka z zamrażarką - balkon - piwnica -.