dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

678 zł8 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:978 zł

Do wynajęcia od zaraz ostatni wolny pokój w mieszkaniu czteropokojowym i w nowym budownictwie z 1996 roku dla studentki/-ta w centrum Bydgoszczy, po generalnym remoncie w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

215 000 zł39 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 39.09 m , zlokalizowanego na 3. piętrze budynku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 400 zł66 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie na Jarze Mieszkanie o powierzchni 66 m2 znajdujące się na 3 piętrze w nowoczesnym bloku (deweloper Budlex - Natura). Wykończone w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł47 m² 6 330,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie do własnej aranżacji. Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania na osiedlu Błonie o pow. 46,6m2 Lokal o powierzchni 46,60m2 składa się z salonu z balkonem, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warpalice

Warpalice,kujawsko-pomorskie

570 000 zł146 m² 3 894,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Lokalizacja: warpalice, gm. Osiek Warpalice to wieś położona na uboczu, dzięki czemu charakteryzuje się niesamowitymi krajobrazami. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Dwór

Nowy Dwór,kujawsko-pomorskie

185 000 zł1 310 m² 141,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowy dwór | kamionki | działka | 1310m2 | różne rozmiary | możliwość wyboru Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1310m2 w Nowym Dworze bezpośrednio przy drodze. Malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjna atrakcyjna kawalerka na Bartodziejach. Mieszkanie o powierzchni 23 m2, usytuowane na parterze domu, z eleganckim wejściem. Lokal składa się z przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sądowa

Świecie,kujawsko-pomorskie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie w bloku na ulicy Sądowej. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze Mieszkanie ma powierzchnię 38 m i charakteryzuje się nowoczesnymi udogodnieniami po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzozówka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

980 000 zł159 m² 6 179,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Dom z ogrodem na kameralnym osiedlu w atrakcyjnej lokalizacji Brzozówki. Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny dom na działce o wielkości 1276 m2 w Brzozówce. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

343 000 zł34 m² 10 147,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o pow. 33,8 m2 zlokalizowanego na spokojnym Oś. Glinki Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku 4 piętrowym z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jacewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

490 000 zł90 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:365 m²

Sprzedam lub zamienię dom wolnostojący przy ul. Jacewskiej w pobliżu Dino. Dom wybudowany w latach 90-tych. Trzy pokoje,kuchnia,łazienka z wanna i prysznicem. Dom cały podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Przedmiotem oferty wynajmu jest mieszkanie typu M-2 o powierzchni 31 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje - ul. Głowackiego 53. W skład mieszkania wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł61 m² 13 156,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Posiadamy na sprzedaż bardzo ładny, trzypokojowy apartament na Bartodziejach w Bydgoszczy. Apartament jest w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania, posiada klimatyzację. Apartament ma 60,73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadamy na sprzedaż nowe, bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie w pełni wykończone materiałami wysokiej jakości. Mieszkanie ma 64 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

780 000 zł85 m² 9 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Novator centrum nieruchomości poleca: pięknie i nowocześnie wykończone mieszkanie w kameralnym, czterorodzinnym budynku w Niemczu. Apartament wykończony w wysokim standardzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

515 000 zł54 m² 9 501,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 54,20 m2 na 1 piętrze , zlokalizowanego na Jakubskim Przedmieściu , przy ul. Prądzyńskiego 14. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł32 m² 77,74 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Apartament na 15 piętrze przy ulicy Fordońskiej 4b, inwestycja aura towers, z widokiem na rzekę. Apartament ma powierzchnię 32,16 m2 i składa się z: - wygodnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 500 zł202 m² 22,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Dom (202 m2) z dużą działką (1708 m2) pod wynajem Cena najmu: 4500 zł / miesiąc Cena podlega negocjacji! Dom z działką mieści się w Lipnie, w klinie pomiędzy ul. Skępską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płąchawy

Płąchawy,kujawsko-pomorskie

319 000 zł91 m² 3 505,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom o powierzchni 90,47m2 składa się z dwóch sypialni, dużego salonu z otwartą kuchnią, łazienki i przedpokoju. Budynek częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Proszyska

Proszyska,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł426 m² 3 280,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż działający od 2013roku dom weselny Jezioranka , w miejscowości Proszyska (gm. Jeziora Wielkie). Budynek o powierzchni 426m2, usytuowany jest na działce o powierzchni 5000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 100 000 zł224 m² 4 910,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu wyjątkowego miejsca otoczonego lasem, zabudowanego unikatowym, nowoczesnym budynkiem mieszkalnym. Budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stefana Batorego

Toruń,kujawsko-pomorskie

597 000 zł52 m² 11 441,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Toruń, mokre, nowe batorego, ul. Batorego. : wynagrodzenie agenta prowadzącego ofertę, pokrywa Właściciel nieruchomości : Dla kogo? Mieszkanie dla osób ceniących jakość, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł203 m² 5 665,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1900

Serdecznie polecam na sprzedaż luksusowe mieszkanie na drugim piętrze w prestiżowej kamienicy w centrum Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej z klimatyzacją. Kamienica wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł42 m² 8 650,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bydgoskie Nieruchomości premium polecają! Mieszkanie 2-pokojowe w super lokalizacji! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły wybudowanym w 1960 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

510 000 zł64 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 64m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon typu loggia, - pokoju, - pokoju, - jasnej kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

220 000 zł39 m² 5 694 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w miejscowości Osie przy ul. Polnej, powiat świecki, oddalone zaledwie 5 kilometrów od Tlenia w Borach Tucholskich oraz 26 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Świecie,kujawsko-pomorskie

800 zł38 m² 21,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie położone w miejscowości Świecie przy ul. Prusa. Lokal o powierzchni użytkowej 37,50 m2. Mieszkanie znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dorodna

Stronno,kujawsko-pomorskie

479 000 zł90 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Prezentuje państwu ofertę kompaktowego domu z dużą działką. Nieruchomość zlokalizowana w Stronnie, pod Bydgoszczą, niewielki kompaktowy dom, usytuowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Złotniki Kujawskie

Złotniki Kujawskie,kujawsko-pomorskie

5 900 000 zł6 000 m² 983,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ekskluzywna perła na rynku nieruchomości. Inwestycja na lata! Nieruchomość znajduje się przy drodze krajowej nr 25 (tuż obok stacja Orlen oraz market Biedronka) - gwarantuje to wachlarz możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł38 m² 8 680,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , charakteryzujące się doskonałym i funkcjonalnym układem. Lokal jest dwustronny, co zapewnia optymalne doświetlenie i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Mroźna

Stronno,kujawsko-pomorskie

99 000 zł1 345 m² 73,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja dwupak działkowy ? Brzmi to kontrowersyjnie ale o to właśnie chodzi. O przyciągnięcie uwagi Dwie działki położone niedaleko drogi do Koronowa. Oto kolejna z nich Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubocień

Lubocień,kujawsko-pomorskie

169 000 zł80 m² 2 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:542 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Lubocień, gmina Śliwice, powiat tucholski w województwie kujawsko-pomorskim. Powierzchnia działki 542 m2. Teren ogrodzony. Uzbrojony w wodę miejską, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 900 zł65 m² 44,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stawki 3-pokoje - Mieszkanie 65m2 - Na 1 piętrze wolne od zaraz Cechy mieszkania: -duże przestronne pokoje -garderoba -balkon -1 miejsce parkingowe w hali garażowej -winda -komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas, oferta na wyłączność! Super lokalizacja! Posiadamy na wynajem ładne mieszkanie na na bydgoskich Bartodziejach w Atrium Park. Mieszkanie typu Premium z pięknym ogrodem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy na prezentację nowoczesnego mieszkania idealnego dla rodziny, pracowników nato jftc oraz inwestorów! Najważniejsze informacje: lokalizacja : osiedle Błonie Wymiary pomieszczeń: -Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ossolińskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł37 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie wykończone mieszkanie przy ul. Al. Ossolińskich w Bydgoszczy. Blok z cegły, czterokondygnacyjny, usytuowany przy pięknej alei dębowej z widokiem na Bazylikę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dworcowa

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ogłoszenie Sprzedaży Nieruchomości w Lubiczu Dolnym. Na sprzedaż gustownie zaprojektowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , znajdujące się na 1 piętrze budynku z 1950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł37 m² 11 324,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

TO mieszkanie robi takie wrażenie że nie zechcesz Z niego wyjść Miło mi przedstawić państwu ofertę tego pięknie wykończonego mieszkania o powierzchni 37 m2 - zlokalizowanego w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 250 zł46 m² 27,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w wieżowcu przy ulicy Kraszewskiego. Do dyspozycji najemców pozostaje w pełni umeblowana kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 450 000 zł133 m² 18 434,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż Wyjątkowy, pięknie urządzony i gotowy do zamieszkania, apartament z 2 tarasami, 2 balkonami i 2 miejscami parkingowymi. Lokalizacja: toruń, ul. Fałata, osiedle Sztuk Pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł50 m² 9 254,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie na sprzedaż - idealne do zamieszkania od zaraz! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,60 m znajdującego się na 3.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij